Krzesło nowoczesne Vanity | Scab Design

Krzesło Vanity z podłokietnikami firmy Scab Design to produkt o świeżej i nowoczesnej stylistyce. Krzesło Vanity jest łatwe w utrzymaniu, bardzo wytrzymałe z certyfikatem CATAS do jadalni, salonu czy kuchni. Polecamy do HORECA

Cena brutto: 595,00 

Cena netto: 483,74 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: SD 04
Meble Scab Design

Opis produktu krzesło Vanity Scab Design:

Krzesło Vanity z podłokietnikami firmy Scab Design to produkt o świeżej i nowoczesnej stylistyce. Krzesło Vanity jest łatwe w utrzymaniu, bardzo wytrzymałe oraz pozwala na sztaplowanie co ułatwia magazynowanie. Całość została wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu MAKROLON firmy Bayer. Z powodzeniem może być użytkowane w jadalniach, salonach, kuchniach oraz w restauracjach, kawiarniach, biurach, strefach food court oraz innych miejscach publicznych. Krzesło posiada prestiżowy certyfikat CATAS.
Krzesło projektu Arter & Citton znani z krzeseł Drop, Alice i Tricot
Minimalna ilość zamówienia to 4 sztuki. W razie pytań prosimy o kontakt z BOK Dominova.

Cechy produktu:

  • wysokość: 88 cm
  • wymiary: 57 x 55 cm
  • materiał: poliwęglan

Scab Design to włoska firma produkująca krzesła nowoczesne, ławy do poczekalni, stoły obiadowe ze szklanym blatem oraz podstawy do stołów. Produkty są najwyższej jakości i cieszą się wielkim uznaniem na rynku europejskim jak i poza nim. Meble Scab Design z powodzeniem mogą być użytkowane w przestrzeniach publicznych oraz w użytku domowym.

Waga 7 kg