Krzesło Si-Si Wood armchair Scab Design – ciepło drewna z wygodą podłokietników
Si-Si Wood armchair łączy dwa atuty: ciepło drewnianego siedziska oraz wygodę podłokietników. Siedzisko i oparcie tworzą drewniane listwy, które nadają krzesłu naturalny, przytulny charakter. Podłokietniki zapewniają naturalne podparcie rąk, co podnosi komfort podczas dłuższego siedzenia. To rozwiązanie idealne tam, gdzie goście spędzają czas na spokojnym posiłku czy rozmowie. W połączeniu ze smukłą, stalową ramą powstaje efektowny kontrast metalu i drewna. To mebel, który łączy naturalne ciepło z komfortem i nowoczesną formą.
Wygodne podłokietniki sprawdzają się w przytulnych restauracjach, kawiarniach i hotelowych strefach wypoczynku. Gość, który ma gdzie oprzeć ręce, czuje się swobodniej i chętniej zostaje na dłużej. Drewno dobrze komponuje się z ciepłymi aranżacjami, naturalnymi materiałami i stonowaną paletą barw. Wersję z podłokietnikami można łączyć z krzesłami Si-Si Wood bez nich, tworząc spójne, mieszane zestawy. Dzięki temu przy jednym stole pogodzisz potrzebę wygody z lekkością całej aranżacji. Si-Si Wood armchair daje komfort bez rezygnacji z naturalnego, drewnianego charakteru.
Krzesło Si-Si Wood armchair Scab Design – drewniane listwy łatwe w czyszczeniu
Drewniane listwy siedziska i oparcia to nie tylko walor estetyczny, ale i praktyczna zaleta w obsłudze. Gładką, drewnianą powierzchnię wystarczy przetrzeć, by krzesło było znów gotowe na przyjęcie gości. To duże ułatwienie w lokalach o dużym ruchu, gdzie liczy się szybkość i higiena sprzątania. Brak tapicerki oznacza też mniejsze ryzyko trwałych plam i zużycia obicia z czasem. Dla właściciela przekłada się to na niższe koszty utrzymania i dłuższą żywotność mebla. To połączenie naturalnego wyglądu z praktycznością wymaganą w gastronomii.
Si-Si Wood armchair, jak cała kolekcja, opiera się na solidnej, stalowej konstrukcji odpornej na warunki atmosferyczne. Dzięki temu krzesło sprawdza się zarówno we wnętrzu, jak i na osłoniętych tarasach czy w ogródkach. Si-Si to projekt studia Meneghello Paolelli Associati, autorów całej kolekcji. W sklepie Dominova zamówisz Si-Si Wood armchair w wybranym kolorze stalowej ramy. Spójność z resztą linii pozwala łączyć je z metalowymi i fakturowanymi wariantami Si-Si. To połączenie ciepła drewna z trwałą, metalową bazą i praktyczną obsługą.
Krzesło Si-Si Wood armchair Scab Design – krzesło do wnętrz HoReCa i na taras
Si-Si Wood armchair to mebel wszechstronny, który odnajduje się w bardzo różnych przestrzeniach. Stalowa, ocynkowana i lakierowana rama jest odporna na warunki atmosferyczne i intensywne użytkowanie. Dzięki temu krzesło z powodzeniem ustawisz zarówno w sali, jak i na tarasie czy w ogródku. Drewniane listwy nadają mu ciepły wygląd, a podłokietniki dodatkowo podnoszą komfort. To połączenie sprawia, że jednym modelem urządzisz wnętrze oraz osłoniętą przestrzeń zewnętrzną lokalu. Krzesło dobrze znosi codzienny ruch typowy dla wymagającej branży HoReCa.
Drewniane siedzisko najlepiej prezentuje się w przytulnych, naturalnych aranżacjach restauracji i kawiarni. Krzesło sprawdzi się również w designerskich wnętrzach prywatnych, od jadalni po strefę wypoczynku. Jego forma łączy nowoczesny, uporządkowany rytm listew z ciepłem naturalnego materiału. Najlepiej odnajdzie się w restauracjach, kawiarniach, hotelach oraz przytulnych wnętrzach prywatnych. Jego ciepły, designerski charakter podnosi odbiór i nastrój całej przestrzeni. To wszechstronny wybór, który łączy naturalny charakter z włoską jakością wykonania.
Cechy produktu:
- Krzesło z kolekcji Si-Si z podłokietnikami, z pojedynczym elementem siedziska/oparcia z litego drewna.
- Siedzisko i oparcie z listewek z litego drewna mahoniowego Sapelli, zabezpieczonego do stosowania na zewnątrz.
- Cztery nogi ze stalowej rury ø 20 mm, ocynkowane i lakierowane proszkowo.
- Krzesło sztaplowane; do użytku wewnątrz i na zewnątrz; drewno z certyfikatem FSC.
- Projekt studia Meneghello Paolelli Associati.
Przeznaczenie: Krzesło do restauracji, Krzesło do kawiarni, Krzesło do hotelu, Krzesło do ogrodu, Krzesło na taras
Kolor: rama (mat): antracyt lub szarość gołębia; siedzisko/oparcie z litego drewna mahoniowego Sapelli (naturalny odcień)
Materiał siedziska: listewki z litego drewna mahoniowego Sapelli (zabezpieczone na zewnątrz, FSC)
Rodzaj nóg: cztery nogi ze stalowej rury ø 20 mm, ocynkowane i lakierowane proszkowo, z podłokietnikami
Uwagi: wersja z podłokietnikami; krzesło sztaplowane; do użytku wewnątrz i na zewnątrz; drewno certyfikowane FSC; wyróżnione ADI Design Index 2021; projekt Meneghello Paolelli
Wymiary:
Wysokość – 80 cm
Wysokość siedziska – 45 cm
Szerokość – 62 cm
Wymiary podstawy – 62 x 55 cm
Szukasz konkretnego koloru? Napisz do nas!
