Krzesło designerskie Spoon | Scab Design

Krzesło Spoon firmy Scab Design to produkt o niepowtarzalnym designie. Łączy nowoczesną harmonię z oryginalnym charakterem dzięki lekko owalnemu oparciu.

Cena brutto: 390,00 

Cena netto: 317,07 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: SD 06
Meble Scab Design

Opis produktu designerskie Spoon Scab Design:

Krzesło designserkie do restauracji, kwaiarni lub hotelu Spoon firmy Scab Design to produkt o niepowtarzalnym designie. Łączy nowoczesną harmonię z oryginalnym charakterem dzięki lekko owalnemu oparciu. Krzesło Spoon jest łatwe w utrzymaniu, bardzo wytrzymałe oraz pozwala na sztaplowanie co ułatwia magazynowanie. Całość została wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu MAKROLON firmy Bayer. Z powodzeniem może być użytkowane w jadalniach, salonach, kuchniach oraz w restauracjach, kawiarniach, biurach, strefach food court oraz innych miejscach publicznych. Krzesło posiada prestiżowy certyfikat CATAS.
Projektantem krzesła jest Roberto Semprini. To twórca krzeseł Isy, TiTi oraz Giulia.
Minimalna ilość zamówienia to 4 sztuki. W razie pytań prosimy o kontakt z BOK Dominova.

Cechy produktu:

  • wysokość: 89 cm
  • wymiary: 52 x 56 cm
  • materiał: poliwęglan

Scab Design to włoska firma produkująca krzesła nowoczesne, ławy do poczekalni, stoły obiadowe ze szklanym blatem oraz podstawy do stołów. Produkty są najwyższej jakości i cieszą się wielkim uznaniem na rynku europejskim jak i poza nim. Meble Scab Design z powodzeniem mogą być użytkowane w przestrzeniach publicznych oraz w użytku domowym.

Waga 7 kg