Włoskie krzesło ogrodowe FOREST 6500 FAST

Krzesło Forest to konstrukcja o wielkim efekcie wizualnym, która oferuje indywidualny styl, bez utraty komfortu. Inspiracja zaczerpnięta z form natury. Przeznaczone dla restauracji, hoteli oraz użytkowników prywatnych i biur.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: FS 06
Meble Fast

DESIGN by Robby & Francesca Cantarutti

Opis produktu:

Krzesło ogrodowe designerskie Forest to konstrukcja o wielkim efekcie wizualnym, które oferuje indywidualny styl, bez utraty komfortu. Inspiracja krzesła FOREST zaczerpnięta jest z form natury. Przeznaczone jest dla restauracji, hoteli oraz użytkowników prywatnych i jako fotele do biura. Krzesło Forest może nie tylko służyć jako siedzisko, ale również jako dekoracja wnętrz. Dzięki zastosowaniu odlewanego aluminium możliwe było uzyskanie niecodziennego i oryginalnego designu oraz co bardzo ważne uzyskanie wysokiej odporności na warunki zewnętrzne. Krzesło dzięki temu możemy używać jako krzesło do jadalni, salonu, gabinetu oraz kuchni lub jako eleganckie krzesło ogrodowe oraz na taras restauracji i hoteli.
Krzesło FOREST włoskiej marki FAST dostępne jest w odmianie do użytku wewnętrznego. Zastosowano w tej wersji nogi z polerowanego aluminium i malowanego proszkowo siedziska oraz wersja do użytku zewnętrznego na tarasach i w ogródkach restauracyjnych w całości malowana proszkowo.

Ilość potrzebna do realizacji to minimum 4 sztuki oraz wielokrotność tej liczby. W razie chęci zakupu innej ilości prosimy o kontakt z BOK Dominova.

Inne kolory są dostępne na indywidualne zamówienie.

Cechy produktu:

  • wysokość: 81 cm
  • wysokość siedziska: 44
  • rozstaw nóg: 55 x 54 cm
  • materiał: aluminium
Waga 6,6 kg