Włoska marka NARDI znana jest z jakości oraz niepowtarzalnego wzornictwa. Firma wielokrotnie otrzymywała prestiżowe nagrody w dziedzinie designu i za stosowanie niestandardowych rozwiązań. Warto też dodać, że jest to marka proekologiczna, która swoją misję odpowiedzialności społecznej realizuje między innymi poprzez przyjazny dla Ziemi proces wytwarzania. Wszystkie produkty NARDI wykonane zostały z polipropylenu – bezpiecznego, trwałego i odpornego na czynniki atmosferyczne materiału. W szerokiej ofercie mebli ogrodowych i restauracyjnych marki NARDI znajdziemy stoły i stoliki, które rozstawimy w ogrodzie, na tarasie, ale też w hotelowym ogródku i w restauracji. Oto kilka naszych propozycji z katalogu włoskiego producenta.

Stoły do ogrodu i do kawiarni

NARDI, kierując się założeniami przyjętej wizji, decyduje się na tworzenie linii produktów, które do siebie pasują i wzajemnie się uzupełniają. Warto więc rzucić okiem na wpis o krzesłach do ogrodu i restauracji, który pojawił się na naszym blogu. Proponujemy tam wiele krzeseł, których można użyć w przestrzeniach wypoczynkowych oraz użytkowych. Sięgając po interesujący nas mebel do siedzenia, warto od razu poszukać pasującego do niego stołu. Przykładowo modułowa sofa KOMODO uzupełniona została o niskie stoliki z tej serii. Są to KOMODO TAVOLINO i KOMODO TAVOLINO VERTO.

Firma NARDI, tworząc stoły do swoich krzeseł oraz foteli, kierowała się wygodą użytkowników, ale także jakością wykonania i oczywiście trendami obecnymi we wzornictwie użytkowym. Stoły i ławy ogrodowe są funkcjonalne i mogą być wykorzystywane nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale także na tarasach, na balkonach i w ogrodach. To produkty o dużej odporności na światło słoneczne, śnieg, deszcz, a nawet grad. Dlatego też nie musimy obawiać się, że pozostawione na zewnątrz po pewnym czasie wyblakną lub stracą swoje właściwości. Zresztą producent sam zapewnia, że jego stoły do ogrodu będą służyły nam przez wiele lat.

Jaki stół wybrać do ogrodu lub na taras?

Warto kierować się tutaj funkcjonalnością, a nie jedynie designem, chociaż to też warto brać pod uwagę. Dobrym pomysłem jest sięgnięcie po rozkładane stoły NARDI ALLORO. To stoły, których blat przed rozłożeniem ma długość 140 cm a po rozłożeniu aż 210 cm, co sprawia, że możemy zyskać dodatkową przestrzeń dla naszych bliskich i znajomych. Stoły ALLORO wyposażone są w blaty DurelTOP o grubości 25 mm wsparte na aluminiowych, malowanych proszkowo nogach. Oczywiście, zgodnie z wizją marki NARDI, stoły te są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. Warto dodać, że idealnie pasują do nich krzesła DALIA, PALMA oraz ERICA.

Osoby, które szukają stołów okrągłych lub z zaokrąglonymi brzegami, powinny wybrać modele z serii LOTO. W tej linii stołów ogrodowych znajdziemy nie tylko stół obiadowy LOTO DINNER zaprojektowany z myślą o obiadach w cieniu drzew, ale także prostokątny stół z zaokrąglonymi rogami o długości 190 cm. Seria LOTO to także mniejsze stoły – okrągły LOTO 120 cm oraz stoliki kawowe LOTO o różnych kształtach i wysokościach.

Do mniejszych przestrzeni NARDI oferuje kompaktowe stoły i stoliki. Mowa tutaj na przykład o serii stolików STEP z okrągłymi perforowanymi blatami, a także o okrągłych stolikach SPRITZ i stołach na balkon CLIPX. Dla lubiących minimalizm mamy niewielkie stoliki na kawę i gazetę NARDI POP i NARD RODI.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, NARDI daje także możliwość zakupienia samych nóg, do których możemy samodzielnie dopasować blaty, niekoniecznie od tego producenta. Umożliwia to stworzenie unikalnych rozwiązań, które będą doskonale spełnią nasze oczekiwania. Nogi do stolików dostępne są w bogatej kolorystyce. Dodatkowo wśród nich znajdują się takie, które pozwalają na złożenie naszego stolika czy też postawienie blatu w pionie, dzięki czemu możemy wygodnie go przechowywać, nie marnując cennej przestrzeni.

Stoły do hotelu, stoły do restauracji NARDI

Praktycznie wszystkie stoły z katalogu marki NARDI można swobodnie wykorzystać w hotelach, restauracjach i kawiarniach – to jedynie kwestia dopasowania stołu do krzeseł oraz do kolorystyki i stylu pomieszczeń czy też restauracyjnych tarasów. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie z nich, a także doradzą z wyborem odpowiednich produktów.

Zamknij