Nardi to włoski producent wysokiej klasy mebli zewnętrznych, przeznaczonych na tarasy, letnie ogródki kawiarniano-restauracyjne i hotelowe patio. Perfekcyjne połączenie designu, wygody i wytrzymałości uczyniło markę rozpoznawalną w całej Europie, a jej produkty stały się prawdziwą ikoną stylu i nowoczesności.

Gwarancja made in Italy

Idealne wykorzystanie polipropylenu i aluminium doprowadziło do stworzenia produktów odpornych na najbardziej wymagające warunki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV i zawilgocenie. Wszystkie wyroby cechują się lekkością i łatwością czyszczenia – są nietoksyczne i antystatyczne. Podlegają 100% recyklingowi. Wysoka klasa mebli Nardi została potwierdzona certyfikatem CATAS, wydanym przez Włoski Instytut Badawczy.

HoReCa i nie tylko

W bogatej kolekcji mebli Nardi znajdziemy produkty typowe dla sektora HoReCa – krzesełka oraz stoły dla lokali gastronomicznych i ogrodów, krzesła eventowe, do food court i wiele innych. Na szczególną uwagę zasługują leżaki basenowe Alfa i Omega, spotykane w hotelach na całym świecie. Stylowe włoskie meble podbijają serca użytkowników, coraz częściej goszcząc na prywatnych podwórzach i posesjach. Dziś i Państwo mogą je nabyć – za pośrednictwem naszej firmy. Zapraszamy do zakupów.

Zamknij