Krzesło restauracyjne Natural Ola Scab Design

Krzesło kubełkowe Natural Ola firmy Scab Design to produkt o prostej ale ciekawej formie z najwyższych jakościowo materiałów. Kształt Natural Ola został specjalnie stworzony aby elegancko wpisywał się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Cena brutto: 495,00 

Cena netto: 402,44 

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: SD 03
Meble Scab Design

Opis produktu krzesło do restauracji Natural Ola Scab Design:

Krzesło do restauracji kubełkowe Natural Ola firmy Scab Design to produkt o prostej ale ciekawej formie z najwyższych jakościowo materiałów. Kształt Natural Ola został specjalnie stworzony aby elegancko wpisywał się w najnowsze trendy wnętrzarskie a jednocześnie był to produkt praktyczny, łatwy w utrzymaniu, produkt można sztaplować co ułatwia przechowywanie. Nogi z naturalnego drewna bukowego połączono z siedziskiem z polipropylenu. Z powodzeniem może być użytkowane w jadalniach, salonach, kuchniach oraz w restauracjach, kawiarniach, biurach, strefach food court oraz innych miejscach publicznych. 
Projektantem krzesła Natural Ola jest Mark Robson z Luisą Battagia znaną z projektów krzeseł Igloo, Zebra, Colette czy Cokka. 
Minimalna ilość zamówienia to 4 sztuki. W razie pytań prosimy o kontakt z BOK Dominova.

Cechy produktu:

  • wysokość: 82 cm
  • wymiary: 59 x 54 cm
  • materiał: polipropylen na nogach z naturalnego drewna

Scab Design to włoska firma produkująca krzesła nowoczesne, ławy do poczekalni, stoły obiadowe ze szklanym blatem oraz podstawy do stołów. Produkty są najwyższej jakości i cieszą się wielkim uznaniem na rynku europejskim jak i poza nim. Meble Scab Design z powodzeniem mogą być użytkowane w przestrzeniach publicznych oraz w użytku domowym.

Waga 5,5 kg