Krzesło na drewnianych nogach FOX Pedrali

Eleganckie krzesło FOX 3725 włoskiej marki PEDRALI na drewnianych nogach idealnie wkomponuje się w aranżację każdej przestrzeni domowej oraz komercyjnej w hotelach, restauracjach i kawiarniach. Krzesło z kubełkowym siedziskiem.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: PD 56
Meble Pedrali

Opis produktu:

Krzesło FOX 3725 Pedrali to elegancki model o wyrazistym designie i nowoczesnej formie. Bardzo cienka powłoka polimerowa kubełkowego siedziska została wzmocniona włóknem szklanym dla poprawy wytrzymałości. Kubełek osadzono na drewnianych nogach z jesionu ładnie wyprofilowanych i zaokrąglonych na końcach. Siedzisko dodatkowo posiada na szczycie wyprofilowaną listwę drewnianą, która idealnie podkreśla prestiżowy charakter krzesła. 
Krzesło Pedrali jest wszechstronne i sprawdzi się jednakowo w użytkowaniu domowym – w salonach, jadalniach, kuchniach czy pokojach dziennych oraz w intensywnym użytkowaniu jako krzesło resturacyjne w hotelach, restauracjach czy kawiarniach co potwierdza certyfikat wytrzymałościowy CATAS. FOX dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych nóg, jak i korpusu siedziska.
Więcej informacji po kontakcie z BOK DOMINOVA.

Cechy produktu:

  • nowoczesne wzornictwo
  • najwyższa jakość
  • naturalne drewno – jesion 
  • kontrukcja wzmocniona włóknem szklanym 
  • nadaje się do użytku wewnętrznego

Waga 5 kg