Designerska pufa z tworzywa PIF Et Al.

Designerska PUFA włoskiego producenta mebli kontaktowych Metalmobil. Wykonana z tworzywa – polietylenu. Produkt do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Idealna do przestrzeni komercyjnych. Nowoczesny design pasuje do każdej aranżacji.

Dostępność: Produkt dostępny. Zapytaj sprzedawce o czas realizacji !

Kod produktu: MM 82
Meble Et Al

Opis produktu:

Pufa PIF 211 włoskiego producenta Et Al. to wszechstronny mebel wykonany z polietylenu odpornego na czynniki użytkowania zewnętrznego oraz wewnętrznego. Pufe wykonane metodą formowania rotacyjnego co pozwoliło uzyskać ten nowoczesny design. Projektantem pufy jest ceniony Marc Sadler. Prosty na pierwszy rzut oka na kształt pufy PIF nie oddaje jej niepowtarzalnego charakteru. Wielosześcian zdefiniowany przez nachylone wielokąty generuje intrygujące wrażenie optyczne, które wyraźnie widać po złączeniu kilku puf, również dzięki kontrastowi pomiędzy błyszczącymi bokami pufy a matowym teksturowym siedziskiem.
Polecamy pufę PIF do użytku w miejscach komercyjnych, restauracjach, kawiarniach, przestrzeniach biurowych, galeriach handlowych, strefach odpoczynku, poczekalniach i innych miejscach wewnątrz budynków oraz poza budynkami na świeżym powietrzu. 

Więcej informacji po kontakcie z BOK DOMINOVA.

Waga 5 kg