Włoskie krzesło ogrodowe RION FAST

Włoskie ekskluzywne krzesło ogrodowe i na taras RION FAST wykonane z odpornego aluminium. Krzesło do ogrodu RION cechuje designerskie wzornictwo i najwyższa jakość wykonania. Idealnie sprawdzi się na tarasach i ogrodach przy dużych stołach.

Cena brutto: 1200,00 

Cena netto: 975,61 

Dostępność:

Kod produktu: FS 08
Meble Fast

DESIGN by Andrea Radice / Folco Orlandini

Opis produktu:

Eleganckie krzesło ogrodowe Rion z podłokietnikami to najwyższej jakości krzesło designerskie wykonane z aluminium do użytku komercyjnego oraz ogrodowego / tarasowego. Lekkie, wygodne – ciśnieniowo odlewane aluminium zapewni najwyższą wytrzymałość oraz odporność na warunki atmosferyczne. Jakość wykonania i precyzja krzesła RION FAST pozwala również na użytkowanie wewnątrz zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i domach czy mieszkaniach. Produkt jest w 100 % włoski i cechuje się najwyższą jakością występującą w przypadku mebli ogrodowych. Nowoczesna stylistyka krzesła do ogrodu podniesie prestiż przestrzeni, w której się znajdzie. 
Ilość potrzebna do realizacji to minimum 4 sztuki oraz wielokrotność tej liczby. W razie chęci zakupu innej ilości prosimy o kontakt z BOK Dominova.
Inne kolory są dostępne na indywidualne zamówienie.

Cechy produktu:

  • wysokość: 80 cm
  • wysokość siedziska: 44
  • rozstaw nóg: 52 x 57 cm
  • materiał: aluminium
Waga 8 kg